Адреса Центру дистанційної освіти та телемедицини ЗДМУ:

Україна, 69035,
м. Запоріжжя, 
просп. Маяковського, 26

Тел:       (061) 224-68-16

Факс:     (061) 233-60-07
E-mail:   zsmu@zsmu.zp.ua

 

Запорізький державний медичний університет:
 

Група EdX.ZSMU.org

 

Завершився перший етап проекту «Створення системи розробки онлайн курсів за вибором на кафедрах ЗДМУ».

Кафедра медичної  та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій організувала навчання для колег з усіх кафедр університету для роботи з платформою. Платформа EDX  дозволяє розробляти курси з використанням текстового, відео, аудіо  і графічного матеріалу, презентацій, використовувати функцію обговорення, проводити контроль успішності засвоєння матеріалу, аналізувати успіхи і досягнення студентів, проводити онлайн конференції і обговорення та має багато інших функцій.
 
У процесі навчання викладачі опановували  технологіями,  наданими платформою, і почали створювати самостійно навчальні курси за вибором.
 
Проект завершився розробкою першого модуля курсу на кожній кафедрі. Другий етап розпочнеться у вересні, після оцінки і затвердження центральною методичною радою ЗДМУ запропонованих курсів.

Вітаємо всіх учасників проекту з успішним завершенням першого етапу навчання та розробки online курсів! Бажаємо гарного відпочинку! Дякуємо професіоналам і нашим друзям з команди Майкрософт в навчанні: Наталі Дорош, Роману Рудюк та Олегу Іванович за підтримку та продуктивне співробітничество! 

23.06.2016 Додатково по цій темі ->