Адреса Центру дистанційної освіти та телемедицини ЗДМУ:

Україна, 69035,
м. Запоріжжя, 
просп. Маяковського, 26

Тел:       (061) 224-68-16

Факс:     (061) 233-60-07
E-mail:   zsmu@zsmu.zp.ua

 

Запорізький державний медичний університет:
 

Група EdX.ZSMU.org

 
Дистанційні курси ЗДМУ  ->  

 Дистанційні курси факультету довузівської підготовки

Довузівська підготовка є одним з важливих етапів медичної освіти. Навчання на підготовчому факультеті в  ЗДМУ склалося в освітню традицію, перевірену часом. З 2000 року у ЗДМУ  працюють 3-х- та 8-ми-місячні підготовчі курси для абітурієтів, випусники яких  стають студентами не тільки ЗДМУ, але й інших медичних ВНЗ нашої країни.

Головними завданнями навчання на підготовчому факультету є не тільки надати можливість абітурієнту підготуватися до складання ЗНО, але й стати етапом профорієнтації, важливим у професії медика: оцінити свої інтелектуальні можливості, познайомитися з ВНЗ, його традиціями, викладачами, вимогами до знань.

Водночас, в умовах ЗНО ВНЗ отримує можливість виявити високомотивованих і талановитих студентів зі здібностями до вивчення медицини, біології та з високим дослідним потенціалом, і залучити їх на навчання у ЗДМУ.

Розвиток інформаційних технологій  сприяє появі нових інноваційних методів навчання, зокрема  дистанційного навчання, та застосування їх  у системі довузівської освіти ЗДМУ. 

З 2012 року у ЗДМУ працюють дистанційні підготовчі курси з біології, хімії, української мови та літератури, які є аналогом 3-x місячних денних курсів ЗДМУ. Курси розроблені  викладачами, які  працюють на денних підготовчих курсах.

Використання інформаційних технологій автоматично розширює аудиторію. У студентів з  географічно віддалених районів є можливість подготуватися до вступу у ЗДМУ, ознайомитися з вимогами до рівня знань та критично оцінити свої сили.