Адреса Центру дистанційної освіти та телемедицини ЗДМУ:

Україна, 69035,
м. Запоріжжя, 
просп. Маяковського, 26

Тел:       (061) 224-68-16

Факс:     (061) 233-60-07
E-mail:   zsmu@zsmu.zp.ua

 

Запорізький державний медичний університет:
 

Група EdX.ZSMU.org

 
Технології дистанційного навчання у ЗДМУ  ->  

Технології дистанційного навчання у ЗДМУ

Технології дистанційного навчання у ЗДМУ

Сучасні освітні системи використовують різноманітні інформаційні технології дистанційного навчання: онлайн-курси, телеконференції, вебінари та інше. Популярною є освітня модель, що базується на технології LMS (Learning Management System) - системі управління навчальною діяльністю, яка використовується для розробки, управління та поширення навчальних онлайн-матеріалів із забезпеченням спільного доступу.

В ЗДМУ для організації дистанційного навчання застосовується LMS Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment), що в перекладі на українську означає «модульне об’єктно-орієнтоване динамічне середовище навчання». Перша версія Moodle вийшла в 1999 році, і на сьогодні ця система використовується в більш ніж 200 країнах і доступна  75 мовами.

Викладачам Moodle пропонує зручну платформу для управління навчальним курсом, що включає можливість створювати інтерактивні завдання, перевіряти виконані роботи і виставляти за них оцінки, а також спілкуватися, використовуючи форум та інші ресурси. Викладачами ЗДМУ розроблені  курси, які розміщені на сторінці dl.zsmu.zp.ua.

Студентам Moodle дозволяє зробити процес навчання максимально інтерактивним і самостійним. Кожному учаснику курсу присвоюється роль (менеджер курсу, ментор, учень, гість), і кожен має доступ до певної кількості ресурсів. Інтерфейс Moodle інтуїтивно зрозумілий у використанні і гнучкий для пристосування його до наших специфічних вимог.

Щоб зайти в систему, досить використати свій глобальний логін і пароль.