Актуальні питання дистанційної  освіти та телемедицини

З 2010 р. в  ЗДМУ проводиться щорічна науково практична конференція "Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини" на базі кафедри медичної та фармацевтичної інформатики та НТ і Центру дистанційної освіти і телемедицини.

Запрошуємо до участі усіх науковців, що займаються вирішенням проблем дистанційної освіти. Уся актуальна інформація доступна на сайті відеоконференції "Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2020".

Програмні питання конференції:
1. Інформаційні технології в медицині та фармації.
2. Технології дистанційного навчання на базі хмарних сервісів у медицині та фармації.
3. Проблемно-орієнтоване навчання на базі віртуальних пацієнтів з використанням завдань, побудованих на основі клінічних помилок.
4. Розробка та впровадження online-курсів на платформі edX.
5. Когнітивні технології навчання.
6. Зміни педагогічних та психологічних аспектів медичного навчання при впровадженні інформаційних технологій.
7. Сучасні питання формалізації та структурування медичних та фармацевтичних знань.
8. Розробка та досвід застосування телекомунікаційних систем у сфері охорони здоров’я.

Сайт відеоконференції

Організаційний комітет Конференції та контактна інформація

69035, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 26, Запорізький державний медичний університет,
кафедра медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій.
тел.: (061) 239-33-01;
факс/тел.: (061) 224-68-16.

e-mailmfi.conf2020@gmail.com
site: https://sites.google.com/site/mficonf2020/

Конференція 2021 року знаходиться на стадії планування

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТ ЗДМУ.