Новини

Новини.

До уваги студентів! Розклад занять на час воєнного стану

Шановні студенти!

Зверніть увагу на розклад занять на час воєнного стану. 

Перейти за посиланням

 

    25.03.2022

Інформація від КМУ щодо проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту у 2022 році

Шановні студенти, зверніть увагу на постанову Кабінету міністрів України № 316 від 19 березня 2022 р., яка стосується проведення першого та другого етапу проведення першого та другого етапів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (КРОК 1, КРОК 2), та атестації здобувачів освіти. 

Перейти за посиланням   22.03.2022

До уваги здобувачів освіти! Важливо! Attention students!

Запорізький державний медичний університет готується відновити навчальний процес для вітчизняних та іноземних здобувачів освіти онлайн на платформі Teams. 
Просимо студентів відслідковувати інформацію про заняття у лекційних командах. 
 
Zaporizhzhya State Medical University is preparing to resume the educational process for ukrainian and foreign students online using the MS Teams platform.
Students are asked to look all necessary information about classes in their lecture Teams groups.

    9.03.2022

Інформація щодо відтермінування повторного складання іспитів Крок-1 та АМПС, запланованих на 15.03.2022 р.

Шановні колеги, здобувачі та лікарі-інтерни!

У зв’язку з ситуацією, яка склалась на території нашої держави Центр тестування МОЗ повідомляє про відтермінування повторного складання іспитів (Крок-1), проведення яких було заплановано на 15.03.2022.

У цей час нам всім важливо зберігати спокій, берегти себе та Україну!

Дякуємо за розуміння! 

Слава Україні!   4.03.2022

Інформація Центру тестування при МОЗ України щодо дати додаткового та повторного складання іспитів "Крок 3. Стоматологія" та "Крок 3. Лабораторна діагностика"

Інформація Центру тестування при МОЗ України щодо дати додаткового та повторного складання іспитів "Крок 3. Стоматологія" та "Крок 3. Лабораторна діагностика"

До уваги студентів та викладчів ЗДМУ! Практичні заняття в аудиторному режимі!

Згідно Наказу № 459 від 16.11.2021 р. "Про організацію освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19 та переведення навчального процесу зі змішаної форми з повною візуалізацією у синхронному онлайн режимі на основі MS Teams в аудиторний режим (практичні заняття)" з понеділка, 22.11.2021 р. практичні заняття для здобувачів освіти усіх освітніх рівнів та спеціальносстей будть проводитись в аудиторному режимі. Лекційні заняття продовживатимуть здійснюватись на основі MS Teams.

 

According to Order № 459 of 16.11.2021 "On the organization of the educational process in a COVID-19 pandemic and the transfer of the educational process from a mixed form with full visualization in synchronous online mode based on MS Teams in the classroom mode (practical classes)" from Monday, November 22, 2021, practical classes for students of all educational levels and specialties will be held in the classrooms. Lectures will continue to be held on the basis of MS Teams.   18.11.2021

До уваги студентів та викладчів ЗДМУ!

У зв'язку з переведенням Запоріжжя до червоної карантинної зони, навчання з понеділка, 18 жовтня 2021 року, розпочнеться онлайн до особливих розпоряджень. Навчальний процес буде відбуватися строго за розкладом, з повною візуалізацією на платформі TEAMS. Стежте за оновленнями ваших робочих кабінетів.

 

Because of the transfer of Zaporizhzhya to the red quarantine zone, all the lessons will be online from Monday, October 18, 2021, until special orders. The learning process will take place strictly on schedule, with full visualization on the MS TEAMS platform. Stay tuned for updates to your personal accounts and calendars in te Teams app.   16.10.2021

Анкетування учасників освітнього процесу

З 13  по 23 вересня  в університеті проводиться онлайн анкетування учасників освітнього процесу (викладачів та здобувачів освіти) щодо оцінки організації навчання у 2020-2021 н.р.  та задоволеності академічних потреб за змішаною формою у синхронному режимі. Анкетування відбувається з використанням незалежних автономних електронних ресурсів, на засадах добровільності та анонімності.    23.09.2021

На кафедрі МФІНТ відбулося четверте практичне заняття на курсах щодо створення нових онлайн –курсів

16 червня 2021 року на кафедрі МФІНТ відбулося четверте практичне заняття на курсах підвищення викладацької майстерності щодо створення нових онлайн –курсів на платформі edX. Тема заняття «Моніторинг навчальної активності студентів інструментами LMS edX»

    17.06.2021

Відбувся майстер-клас для викладачів кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії ЗДМУ

 

15 червня 2021 року викладачами  кафедри МФІНТ та співробітниками ЦДОТ був проведений майстер-клас для викладачів кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії ЗДМУ. Майстер-клас був присвячений використанню додатку ClassPoint для проведення інтерактивних лекцій у програмі Microsoft PowerPoint.   16.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.

Мапа сайту