Новини.

Розклад занять 1 семестру 2022-2023 н.р.

Шановні студенти!

Зверніть увагу на розклад занять 1 семестру 2022-2023 н.р.

Перейти за посиланням   25.12.2022

Підтримайте петицію про надання Запоріжжю системи протиповітряної оборони NASAMS.

Шановні учасники освітнього процесу, підпишіть петицію про надання Запоріжжю системи протиповітряної оборони NASAMS.
Всього десять простих кроків - це займе буквально кілька хвилин:
1. Заходите на сайт з петиціями для авторизації.
2. Обираєте спосіб авторизації.
3. Авторизація через свій банк, однак, можете обрати інший спосіб.
4. Обираєте банк, заповнюєте поля логін та пароль.
5. Підтверджуєте свою згоду на передачу персональних даних, вас автоматично перенаправляє знову на сайт з петиціями.
6. Обираєте тему сортування "Оборона..."
7. Обираєте петицію "Про надання Запоріжжю системи протиповітряної оборони..."
8. Натискаєте на кнопку "Підписати".
9. Ваш голос враховано.
10. Поділіться посиланням на петицію, щоб якомога більше громадян її побачили і підписали.
Підказки у картинках див. всередині

Шановні першокурсники!

Вітаємо вас з початком навчання у ЗДМУ!
У перший день навчання запрошуємо вас взяти участь в урочистій онлайн-зустрічі з ректором Запорізького державного медичного університету, професором Юрієм Михайловичем Колесником.
Початок трансляції 15.09.2022 р. о 12:00, підключення до зібрання відбуватиметься за допомогою сервісу Microsoft Teams. Посилання для підключення (перейти за посиланням).

Моніторинг стану задоволеності учасників освітнього процесу організацією у закладах вищої освіти освітнього процесу на початку 2022/2023 навчального року

Пропонумо Вам долучитись до анонімного опитування щодо стану задоволеності учасників освітнього процесу організацією у закладах фахової передвищої та вищої освіти освітнього процесу на початку 2022/2023 навчального року. Опитування проводиться Державною службою якості освіти України разом з Національним агентством забезпечення якості вищої освіти.

До уваги студентів! Розклад занять на час воєнного стану

Шановні студенти!

Зверніть увагу на розклад занять на час воєнного стану.

Перейти за посиланням

25.04.2022

Інформація від КМУ щодо проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту у 2022 році

Шановні студенти, зверніть увагу на постанову Кабінету міністрів України № 316 від 19 березня 2022 р., яка стосується проведення першого та другого етапу проведення першого та другого етапів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (КРОК 1, КРОК 2), та атестації здобувачів освіти.

Перейти за посиланням   22.03.2022

До уваги здобувачів освіти! Важливо! Attention students!

Запорізький державний медичний університет готується відновити навчальний процес для вітчизняних та іноземних здобувачів освіти онлайн на платформі Teams.
Просимо студентів відслідковувати інформацію про заняття у лекційних командах.

Zaporizhzhia State Medical University is preparing to resume the educational process for  Ukrainian and International students online using the MS Teams platform.
Students are asked to look all necessary information about classes in their lecture Teams groups.

9.03.2022

Інформація щодо відтермінування повторного складання іспитів Крок-1 та АМПС, запланованих на 15.03.2022 р.

Шановні колеги, здобувачі та лікарі-інтерни!

У зв’язку з ситуацією, яка склалась на території нашої держави Центр тестування МОЗ повідомляє про відтермінування повторного складання іспитів (Крок-1), проведення яких було заплановано на 15.03.2022.

У цей час нам всім важливо зберігати спокій, берегти себе та Україну!

Дякуємо за розуміння!

Слава Україні!   4.03.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.