Тестування можливостей проведення практичних завдань у додатку MS Teams викладачами кафедри МФІ і НТ.

Тестування можливостей проведення практичних завдань у додатку MS Teams викладачами кафедри МФІ і НТ.

На кафедрі медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій триває наполеглива робота викладачів-експертів з оцінки можливостей дистанційного проведення практичних занять для студентів та контролю їх знань.

З метою подальшого впровадження у навчальний процес викладачами кафедри розглядаються різні можливості проведення тестування за результатами виконання практичних завдань у додатку MS Teams. Для цього на кафедрі створені тестові команди, в яких викладачі кафедри, зокрема, залучені в якості студентів. Це дає можливість відпрацювати та налагодити оптимальний алгоритм формування завдань з використанням додатку MS Forms у форматі тесту, побачити варіанти перегляду результатів тестування та виконання завдань студентами, визначити можливості оцінювання виконаного завдання як окремо за результатами проведеного тестування, так і у поєднанні тестування в комплексі з іншими видами робіт.


 

14.04.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.

Мапа сайту