Вебінар на тему «Технологія організації та проведення інтерактивних лекцій на базі хмарних сервісів MS Office 365»

27 січня 2021 року завідувачем кафедри МФІНТ професором Рижовим О.А. було проведено вебінар для викладачів кафедр ЗДМУ на тему «Технологія організації та проведення інтерактивних лекцій на базі хмарних сервісів MS Office 365». До зібрання, яке проходило у дистанційному форматі в додатку MS Teams, долучилося понад 145 співробітників.

На вебінарі були розглянуті важливі питання, пов’язані з підвищенням медичної освіти з використанням сучасних інформаційних технологій. Ці питання постійно знаходяться в центрі уваги ректора нашого університету Колесника Юрія Михайловича. Можливість впровадження нових інформаційних технологій в освітній процес у нашому університеті існує завдяки постійній турботі керівництва про оновлення технічної бази та рівень педагогічної майстерності викладачів.

В центрі уваги доповіді професора Олексія Анатолійовича Рижова було використання програмного продукту ClassPoint. Одна з його переваг – можливість створення інтерактивних лекцій, за допомогою яких здійснюється якісний зв’язок викладача та студента. Професор Рижов О.А. зазначив, що інтерактивна лекція відрізняється від традиційної двобічним потоком інформації (від педагога і від студентів), містить проблемні питання з боку викладача, лектора. Інтерактивна лекція допускає імпровізовані виступи студента або кількох студентів з теми лекції.

Для ефективної демонстрації можливостей інтерактивних лекцій виступ Рижова О.А. був побудований у вигляді інтерактивної лекції, тобто під час вебінару її учасникам були запропоновані питання різного формату, що стосувалися змісту лекції. При цьому всі учасники вебінару мали можливість спостерігати за результатами опитування та зробити власні висновки щодо якості засвоєння нової інформації.

Слухачі виявили зацікавленість до матеріалів вебінару, задавали змістовні питання та отримали на них вичерпні відповіді доповідача. Професор Рижов О.А. зазначив, що створення інтерактивних лекцій за допомогою сучасних програмних додатків збільшить інтерес студентів до вивчення навчальних дисциплін. Також немає сумніву, що проведення таких вебінарів є корисним та буде сприяти підвищенню педагогічної майстерності викладачів нашого вишу.

 

28.01.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.

Мапа сайту