Семінар "Про порядок переносу навчально-методичних матеріалів з FTP-сервера на web-сайт кафедри на SharePoint"

Семінар "Про порядок переносу навчально-методичних матеріалів з FTP-сервера на web-сайт кафедри на SharePoint"

На теперішній час кафедрою МФІНТ за наказом керівництва університету розпочата робота з удосконалення надання інформаційних ресурсів для студентів з використанням сучасних технологій за допомогою продукту SharePoint. 17 лютого зав.кафедри МФІНТ професор Рижов О.А. провів онлайн -семінар з приводу переносу навчально-методичних матеріалів з FTP-сервера на web-сайт кафедри на SharePoint. На семінари були присутні понад 135 співробітників ЗДМУ. Цей вебінар був корисним для модераторв, відповідальних за електронні сторінки кафедр нашого університету. 

Для підвищення якості освіти в умовах дистанційного навчання кафедра МФІНТ розробила концепцію розміщення електронних сторінок кафедр Запорізького державного медичного університету на платформі SharePoint. Раніше інформаційні ресурси кафедр розміщувалися на FTP-сервері. Однак недоліки використання FTP-сервера в якості інструменту обміну інформацією, такі як: незручність інтерфейсу, ускладнений пошук необхідної інформації, низька швидкість скачування файлів, а також недосконала система допуску до інформаційних матеріалів, призвели до перенесення інформації на більш сучасну і зручну складову частину Office 365 - продукт SharePoint.

Служба SharePoint є хмарним продуктом, який призначений для швидкого створення сайтів і організації спільної роботи. Завдяки службі Office Web Apps є можливість переглядати і редагувати документи Office, зокрема документи Word и Exel. Продукт SharePoint дозволяє гнучко налаштувати права доступу до файлів, надає можливість безпечного зберігання документів.

За допомогою продукту SharePoint кафедрою розроблена спільна, єдина для всіх структура розміщення електронних сторінок. Пропонується на головній сторінці розмістити загальну інформації про кафедру чи навчальному підрозділі університету. На окремій сторінці - більш детальну інформацію про співробітників, їх фото, коротку біографію. За допомогою інструменту "бібліотека документів" доцільно створити і наповнити інформацією основні розділи: "Навчальна робота", "Навчально-методичне забезпечення", "Наукова діяльність", а також допоміжні розділи: "Міжнародне співробітництво", "Лікувальна справа", "Інші види робіт ".

Доповідач ознайомив учасників із новою системою кодування назв навчальних дисциплін, видів академічних занять , тощо. На багаточисельні питання учасників вебінару відповідали також доцент кафедри МФІНТ Пишнограєв Ю.М. та методист, заступник голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів Лур'є І.К. 

 

17.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.

Мапа сайту