Тривають лекційні заняття на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн-курсів на платформі edX.Studio

Тривають лекційні заняття на курсі підвищення кваліфікації викладачів щодо створення онлайн-курсів на платформі edX.Studio

14 квітня 2021р. у режимі онлайн з повною візуалізацією відбулася друга лекція на тему «Етапи розробки сценарію онлайн – курсу». На заході було зареєстровано більше 100 учасників. Лектор – зав.кафедрою МФІНТ професор О.А. Рижов – розповідав слухачам про етапи розробки сценарію онлайн-курсу, який кожен із учасників запланував створити під час підвищення своєї викладацької майстерності. На лекції були розглянуті питання, що стосуються формування систем інтерпретації та репрезентації у студента в процесі навчання, а також стадії трансформації знань під час електронного навчання.  

Лектор детально розібрав технологічні кроки розробки онлайн – курсу, а саме:

Професор О.А. Рижов звернув увагу слухачів на особливості реєстрації в edX.Studio, створення команди курсу та додавання користувачів до групи адміністрування курсу. Лектор запропонував слухачам різні типи сценаріїв онлайн – курсів за технологією навчання та розглянув варіанти створення відеолекцій і розподіл часу на СРС.

За словами лектора повний сценарій онлайн-курсу повинен мати повний змістовний контент у відповідних розділах, а також правила інтерактивної взаємодії системи навчання із студентом, правила оцінки результатів його навчальної діяльності та контроля знань. Багато часу лектор приділив організаційним питанням з приводу планування термінів розробки онлайн – курсу, а також правил створення нових курсів та імен файлів.

Матеріали цієї лекції професора О.А.Рижова викликали жвавий інтерес серед слухачів. Наступного тижня розпочнуться практичні заняття з приводу створення нових онлайн-курсів викладачами нашого університету.

 

14.04.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail: dmytriiev.v.s@zsmu.edu.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт ЦДОТЯО ЗДМУ.

Мапа сайту